Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

14 °C

Ви тут: Новини >> Субсидії грошима: як полтавцям платити за комунальні послуги

Субсидії грошима: як полтавцям платити за комунальні послуги

Лютий 04, 2019

Механізм призначення субсидії залишається незмінним.

 

З 1 січня «живі гроші» на банківський рахунок надходитимуть тим, хто вперше звернувся за субсидією. Тобто всі ті, хто подаватиме документи на субсидію в січні, вже отримуватимуть гроші на оплату комунальних послуг на свій банківський рахунок.

 

Сім’ї, які отримували субсидії до грудня 2018 року і надалі продовжуватимуть отримувати субсидію в тій же формі, що і раніше.

 

«Визначатимуть розмір субсидій за вже діючим механізмом. Однак, що стосується перерахування коштів, тут механізм дещо змінився. На кожного одержувача житлової субсидії в «Ощадбанку» відкриють облікові записи, на яких буде відображатися сума нарахованої субсидії. В «Ощадбанк» при цьому йти не потрібно. Все буде відбуватися автоматично. Щомісяця постачальники комунальних послуг будуть формувати онлайн-платіжку субсидіанта для «Ощадбанку». Банк, згідно з наданою інформацією, буде перераховувати субсидію. Після того, як буде проведено зарахування коштів, «Ощадбанк» кожному одержувачу субсидій направить смс-повідомлення з розрахунками по кожному підприємству суми субсидій, яка перерахована на його особовий рахунок та додатково суми, які необхідно сплатити сім’ї за спожиті комунальні послуги»,–  розповіла заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Матуйзо.

 

За словами директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмили Корнієнко, такі смс-повідомлення отримувачам субсидій мають надійти вже після 18 лютого. У Департаменті відпрацювали всі відповідні заходи.

 

«Нині чекаємо на доопрацьований текст повідомлення. Департамент розробить детальну пам’ятку для одержувачів субсидій. Адже люди повинні чітко знати, як правильно, в які терміни, та куди платити кошти», – зазначила Людмила Корнієнко.

 

Крім того, кошти, які будуть зекономлені одержувачем субсидій, накопичуватимуться  на рахунку в «Ощадбанку». Після закінчення опалювального періоду, а саме на 1 червня, кожна сім’я отримає всю суму зекономлених коштів.

 

За інформацією Полтавської обласної державної адміністрації