Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

23 °C

Ви тут: Новини >> Робота з омолодження зелених насаджень триває

Робота з омолодження зелених насаджень триває

Лютий 07, 2019

Сьогодні бригади КП «Благоустрій Кременчука» проводять омолоджувальну обрізку зелених насаджень на вулиці Перемоги, де з обох боків ростуть кулеподібні шовковиці. Завдяки таким роботам навесні ці дерева матимуть крону однакового діаметру та будуть однаковими заввишки, а це в свою чергу позитивно позначиться на загальному естетичному вигляді міського пейзажу та центральної вулиці Кременчука зокрема.

 

У Кременчуці активно розпочали кронування та омолоджувальну обрізку зелених насаджень кілька років тому. Цю роботу КП «Благоустрій Кременчука» проводить вздовж автомагістралей, в місцях масового відпочинку кременчужан, а також всередині житлових масивів, де дерева ростуть переважно поважного віку, за заявками ЖКГ та підрозділів МНС.

Фахівці говорять, що  санітарна обрізка зеленим насадження є необхідною, бо вона продовжує їх вік, а головне, захищає жителів від травмувань унаслідок падіння гілок і дерев, тощо. Кронування та омолоджувальна обрізка може проводитися лише в певний час сезону, а саме, взимку та до квітня місяця, а видалення порослі та формульна обрізка - упродовж року.

Теги: #Новини

Фотогалерея