Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

23 °C

Ви тут: Новини >> Кращим представникам учнівської та студентської молоді Кременчука призначена стипендія міської ради

Кращим представникам учнівської та студентської молоді Кременчука призначена стипендія міської ради

Лютий 08, 2019

Таке рішення ухвалили на сьогоднішньому  засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. До числа стипендіатів відносяться студенти вищих навчальних закладів та учні  професійно-технічних закладів міста.

Стипендія міської ради   найкращим представникам кременчуцького студентства виплачуватиметься з лютого по червень місяць включно, а призначається вона за визначні успіхи у навчанні та науковій роботі та активну участь у громадському житті навчального закладу та міста. Відповідно до ухваленого рішення 26 студентів вишів отримуватимуть по 1285 грн. та 8 учнів закладів професійної освіти - 760 грн.. Кошти на ці цілі передбачені в міському бюджеті Кременчука.

Варто відмітити, що у Кременчуці така соціальна ініціатива, спрямована на підтримку студентської та учнівської молоді міста, має багаторічний досвід. Розмір студентських і учнівських стипендій дещо збільшується кожного року. У минулий період такі заохочення для студентів вищих навчальних закладів становили 1200 грн.  і 700 грн. - для учнів  закладів професійної освіти.  

Теги: #Новини