Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

17 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці реалізовуватиметься програма «Школа лідера»

У Кременчуці реалізовуватиметься програма «Школа лідера»

Лютий 11, 2019

З метою підтримки громадянської активності, стимулювання залучення до громадської роботи молодих людей та виховання в них якостей справжніх лідерів, у Кременчуці  у лютому-березні 2019 року реалізовуватиметься програма «Школа лідера». Розпорядження «Про проведення реалізації загальноміських заходів у рамках реалізації програми «Школа лідера» у 2019 році в м. Кременчуці» підписане  міським головою Віталієм Малецьким 8 лютого 2019 року.

Організатори заходу – управління молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Молодіжний парламент Кременчука, департамент освіти, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

У заходах програми «Школа лідера» передбачені тренінги та лекційні заняття за темами: хто такий лідер та його якості, тимбілдінг або побудова команди, тайм-меджмент: управління часом, ораторське мистецтво, соціально-психологічна гра «Бункер» та «Стратегія розвитку міста», створення власних проектів; а також зустрічі з відомими людьми Кременчука  та багато іншого.