Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

14 °C

Ви тут: Новини >> ДЕРЖАВНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ІНСПЕКТОР ІНФОРМУЄ!

ДЕРЖАВНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ІНСПЕКТОР ІНФОРМУЄ!

Лютий 13, 2019

Державними соціальними інспекторами управлінь соціального захисту населення м. Кременчука використовується у роботі доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, що дозволяє отримувати інформацію про наявність та придбання майна, землі. 


Шановні мешканці міста, при зверненні до управліннь соціального захисту населення за призначенням того чи іншого виду державної соціальної допомоги та субсидії просимо уважніше ставитись до заповнення декларації про доходи, а саме - розділу про придбання майна (купівля, дарування та отримання спадщини).


Попереджаємо, що надання недостовірної інформації тягне за собою матеріальну відповідальність.


Нагадуємо, що більшість видів державних соціальних допомог призначається на основі акту обстеження матеріально-побутових умов заявника. Державний соціальний інспектор проводить обстеження умов життя заявника з метою визначення складу сім'ї, ступеня нужденності та можливостей знаходження додаткових джерел для її існування шляхом опитування осіб, які входять до складу сім’ї, яка звертається за призначенням державної соціальної допомоги.

Акт обстеження матеріально-побутових умов проживання сім’ї складається в присутності заявника і обов'язково підписується ним. У разі, якщо заявник відмовляється надати державному соціальному інспектору дозвіл на обстеження умов проживання, це може бути підставою для відмови у наданні допомоги.


Просимо мешканців міста, при зверненні до управлінь соціального захисту населення за призначенням того чи іншого виду державної соціальної допомоги відповідально та уважно ставитись до заповнення необхідних документів.