Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

Ви тут: Новини >> Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді шукає патронатних вихователів!

Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді шукає патронатних вихователів!

Лютий 14, 2019

Шукаємо патронатних вихователів

Патронат над дитиною – тимчасовий догляд, виховання та соціально-психологічна реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Дана форма влаштування дитини дає можливість не відривати її від місця походження та дозволяє спілкуватися з біологічними батьками, з якими фахівці працюють на подолання складних життєвих обставин і повернення дитини в сім’ю.

Якщо Ви – громадянин України, який має позитивний досвід виховання дітей, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду виховання та соціальної реабілітації дитини в своєму помешканні, а також один із членів Вашої сім’ї згоден стати добровільним помічником, запрошуємо стати патронатним вихователем! 

Патронатний вихователь – це людина, яка забезпечує захист дитини, що через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками, надає дитині та її сім’ї послуги, спрямовані на повернення у сім’ю

В цьому патронатному вихователеві надається допомога з боку спеціалістів центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, навчальних та лікувальних закладів.

Крім того, патронатний вихователь отримує грошове забезпечення в  розмірі п’ять прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць  Розмір соціальної допомоги на дітей, які влаштовуються до патронатної сім’ї становить два прожиткових мінімуми для дітей відповідного віку на місяць.

 

                                                        За додатковою інформацією звертайтесь

до Кременчуцького міського центру соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді

за адресою: м. Кременчук, вул. Академіка Маслова, буд. 15/4. К.т.

096-728-42-08, 099-329-06-96.

Теги: #Новини #