Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-11 °C

Ви тут: Новини >> На виготовлення барельєфу Герою України Ігорю Сердюку планується залучити кошти з міського та державного бюджетів

На виготовлення барельєфу Герою України Ігорю Сердюку планується залучити кошти з міського та державного бюджетів

Лютий 19, 2019

У Кременчуці на фасаді багатоповерхівки, що розташована на перетині вулиць Ігоря Сердюка та Героїв Небесної Сотні, планується встановити барельєфну композицію Герою України, учаснику Революції гідності кременчужанину Ігорю Сердюку. Зараз міська влада разом з фахівцями та рідними загиблого опрацьовує ескіз майбутнього барельєфу. Після остаточного погодження його всіма сторонами та документального затвердження,  розпочнуться роботи з виготовлення та встановлення барильєфу, а також благоустрою прилеглої території.  
    Кошти на роботи будуть виділені частково з міського бюджету, а також за сприяння народного депутата України  Віктора Кривенка з державного бюджету. 
    Нагадаємо, що наш земляк Ігор Сердюк став учасником Революції гідності з перших днів  Євромайдану. На майдані був прапороносцем 9-ї сотні самооборони. 18 лютого під час побудови барикад неподалік Маріїнського парку Ігор Сердюк загинув від пострілу в обличчя.  21 листопада 2014 Сердюку посмертно  присвоєно звання Героя України і нагороджено орденом «Золота Зірка»  — за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності.
    У червні 2015 року Ігоря нагороджено посмертно медаллю «За жертовність і любов до України» (УПЦ КП).
    У 2016 році розпорядженням міського голови на честь Ігоря Сердюка було перейменовано вулицю Жовтневу. На фасадах будівель, де жив і де навчався Ігор Сердюк, встановлені меморіальні дошки.