Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

15 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Підведено підсумки Кременчуцької міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту

Підведено підсумки Кременчуцької міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту

Лютий 15, 2019

14 лютого відбулись збори фахівців з питань цивільного захисту з метою підведення підсумків Кременчуцької міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області за 2018 рік.

На зборах були розглянути питання виконання заходів у сфері цивільного захисту на 2018 рік та поставленні основні завдання на 2019 рік.

Головним завданням цивільного захисту на 2018 рік було зниження техногенних і природних ризиків та підвищення рівня захисту населення, шляхом забезпечення ефективного функціонування Кременчуцької міської ланки цивільного захисту.

Завдяки скоординованим діям між органами управління та силами цивільного захисту Кременчуцької міської ланки, активній консультаційно-просвітницькій роботі в засобах масової інформації, протягом 2018 року на території міста вдалося забезпечити оперативне реагування на надзвичайні події та ситуації і недопущення значного збільшення їх кількості.

Фотогалерея