Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

15 °C

Ви тут: Новини >> Більш ніж 67 тисяч жителів Кременчука отримали медичні препарати за здешевленою вартістю у рамках міської програми «Доступна аптека»

Більш ніж 67 тисяч жителів Кременчука отримали медичні препарати за здешевленою вартістю у рамках міської програми «Доступна аптека»

Лютий 21, 2019

Кременчук став першим в Україні містом, де розроблена та успішно діє  міська програма «Доступна аптека», що забезпечує функціонування механізму міського регулювання ціноутворення на лікарські препарати. Через півроку подібну програму  було прийнято і на державному рівні.

За словами начальника міського управління охорони здоров’я Максима Середи, її впровадження – це  суттєва допомога не тільки соціально-незахищеним  верствам, а й лікарям. Три роки поспіль щороку на її виконання  та відшкодування вартості медичних препаратів у бюджеті Кременчука  передбачалося по 1 млн. 200 тис грн., цього року суму збільшено до   1 млн.  800 тисяч гривень.

Загалом за 2016-2018 рр. з міського бюджету виділено 3 млн. 600 тисяч гривень. За ці кошти отоварено 96 855 рецептів, за якими відпущено медичні препарати 67 701 жителю Кременчука .