Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

22 °C

Ви тут: Новини >> За час дії міської програми «Стоп-інфаркт» у Кременчуці безоплатно проведено 216 коронарографій та 135 стентувань

За час дії міської програми «Стоп-інфаркт» у Кременчуці безоплатно проведено 216 коронарографій та 135 стентувань

Лютий 21, 2019

У  2017 році у Кременчуці  було запроваджено міську програму «Стоп Інфаркт»,  спрямовану на допомогу жителям Кременчука, хворим на серцеві недуги.  ЇЇ прийняття збільшило доступність кременчужан до високотехнологічної медичної допомоги при захворюванні на інфаркт міокарду – коронарографії та стентування. За час  дії програми  кременчуцьким кардіологам вдалося значно зменшити показники смертності від інфарктів.

В рамках програми « Стоп-інфаркт» для жителів міста на безоплатній основі проводять коронографію та стентування артерії. Кошти на ці цілі виділяються з міського бюджету. У 2017 році на фінансування програми з бюджету міста  було виділено 2 млн. 200 тисяч гривень, що дозволило провести 84 коронарографій та 48 стентувань, у -  2018 році -  3 млн.  гривень, за ці кошти проведено 132 коронарографії, 87 стентувань. Загалом за час дії програми проведено 216 коронарографій та 135 стентувань і використано 5 млн. 200 тис. грн. міського бюджету.

Це врятувало життя багатьох жителів Кременчука з таким грізним захворюванням і знизило смертність від нього на третину. Окрім цього, згідно з зазначеною програмою, хворі на інфаркт міокарду в перший день госпіталізації отримували медикаментозне забезпечення коштом міського бюджету.