Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

15 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> 22 лютого відбулось засідання клубу друзів Витовта

22 лютого відбулось засідання клубу друзів Витовта

Лютий 22, 2019

На зустріч в Міжнародний інформаційно-контактний центр імені Витовта завітали активісти Армії добра, центрів молодіжної дипломатії, вчителі кременчуцьких закладів освіти. Головними гостями стали представники литовського міста-побратима Алітус  художниці пані Агне Варпукевічюте і пані Ана Варпукевіччієне, а також екс-президент центру молодіжної дипломатії ліцею  № 4  Артём Ряса .

Відкрив зустріч директор Інституту розвитку Кременчука Андрій Мельник. Він привітав учасників заходу, розповів про роботу ІРК та міжнародні зв'язки міста, зокрема про співпрацю з литовським  містом-побратимом Алітус.

Литовські гості розповіли про свою творчість, уподобання, про виставку, що має відкритися у  Кременчуці. Керівник одного з відділів департаменту освіти міста, керівник Армії добра Ігор Процько розповів про участь кременчуцьких школярів у Міжнародному соціальному  проекті "Книга добра".

Про свої враження від участі в цьому проекті, зустрічах з видатним особистостями та державними діячами України, Литви. Латвії та Естонії говорили діти-учасники проекту, а Артем Ряса розповів про цікаві моменти зустрічі з Головою Ради ЄС паном Дональдом Туском.

        

Теги: #Новини

Фотогалерея