Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

12 °C

Ви тут: Новини >> Відкрито виставку картин литовських художників з міста-побратима Алітус

Відкрито виставку картин литовських художників з міста-побратима Алітус

Лютий 22, 2019

22 лютого в виставковій залі Кременчуцької міської художньої галереї відбулося відкриття виставки картин литовських художників із міста-побратима Алітус. Нова художня експозиція представлена в рамках проекту «Від Німена до Дніпра».  Участь у заході взяли заступник міського голови Руслан Проценко, керівник управління культури та туризму виконкому міської ради Володимир Кондрашов, директор КП «Інститут розвитку Кременчука» Андрій Мельник, литовські художниці пані Агне Варпукевічюте і пані Ана Варпукевіччієне, митці з Кременчука та  Світловодська, засоби масової інформації. Проект «Від Німена до Дніпра» проходив містами України, завершується він у Кременчуці. Серед співорганізаторів проекту - КП «Інститут розвитку Кременчука».

На виставці представлені роботи 35  литовських художників, а також є картини митців із Кременчука та Світловодська. Вітаючи присутніх, Руслан Проценко  наголосив, що в Україні та Литві багато талановитих  людей. Відкриття сьогоднішньої виставки є знаковою подією для наших країн, оскільки саме такі заходи є джерелом якнайглибшого знайомства народів із різними культурами, допомагають творчим людям  освоїти нові естетичні горизонти. Руслан Проценко висловив слова вдячності учасникам проекту за те, що вони є носіями народної дипломатії, яка покликана наближувати народи один до одного.

Із вітальними словами на відкритті виставки також виступили директор КП «Інститут розвиту Кременчука» Андрій Мельник, керівник управління культури та туризму виконкому міської ради Володимир Кондрашов, литовські художниці пані Агне Варпукевічюте і пані Ана Варпукевіччієне.

У Кременчуцькій міській художній галереї виставка «Від Німена до Дніпра» працюватиме до 17 березня.

Фотогалерея