Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Триває прийом заявок на участь у міському конкурсі на краще читання віршів Т.Г. Шевченка «Живи, Кобзарю, в пам`яті людській»

Триває прийом заявок на участь у міському конкурсі на краще читання віршів Т.Г. Шевченка «Живи, Кобзарю, в пам`яті людській»

Лютий 25, 2019

Конкурс проводитиметься 6 березня 2019 року о 13:00 у приміщенні глядацької зали комунального позашкільного навчального закладу «Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості» за адресою: вул. Миколи Залудяка, 14. Його організаторами є   управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, комунальний позашкільний навчальний заклад «Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості». Партнером проведення конкурсу є департамент освіти.

Учасниками конкурсу можуть бути діти від 6 років та молодь до 17 років.  Кожен учасник  має  підготувати  для виступу один твір тривалістю до 3 хвилин.

Підсумки конкурсу будуть проводитись серед дітей чотирьох вікових категорій:  діти та підлітки від 6 до 8 років;  діти та підлітки від 9 до 11 років;  діти та підлітки від 12 до 14 років;  діти та підлітки від 15 до 17 років. Критерії оцінки: артистичність; емоційність виконання та сценічна виразність голосу; оригінальність творчої манери; зовнішній вигляд виконавців; музичний супровід.

Заявку на участь в конкурсі необхідно направляти до управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, 2, каб. 114, т. 3-61-67, до 01 березня 2019 року.

У заявці  необхідно вказати:

  • прізвище, ім'я, по-батькові учасника;
  • дата народження учасника;
  • контактний телефон учасника;
  • повна назва навчального закладу;
  • контактний телефон та e-mail навчального закладу;
  • назву обраного твору.

             Заявки, надіслані пізніше зазначеного терміну, до участі не прийматимуться.