Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> На автошляхах Кременчука триває тимчасовий ямковий ремонт доріг

На автошляхах Кременчука триває тимчасовий ямковий ремонт доріг

Лютий 28, 2019

КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» розпочало виконувати тимчасовий ямковий ремонт дорожнього полотна більше ніж три тижні тому.  Після проведення моніторингу проблемних ділянок автомагістралей, на які традиційно припадає найбільше навантаження, у тому числі від транзитного транспорту,  шляховики визначилися з видами дорожніх робіт.  Тимчасовий ремонт асфальтобетонного покриття спрямований на ліквідацію ямковості та забезпечення комфортних умов для руху автотранспорту.  Для ліквідації ушкоджених місць використовують різні ремонтні технології.  

Сьогодні ШРБУ продовжує ліквідовувати ямковість на правому та лівому березі Кременчука, а саме, на Наб. Л. Дніпрова, Пр. Літературному, Вул. Манагарова, Вул. Республіканській, Вул. Леонова, Вул. Ярмарковій, Вул. Свободи та Вул. Вадима Пугачова.

Нагадаємо, минулого року шляховиками Кременчука було встановлено рекорд в частині виконання ремонтних робіт на міських автомагістралях. За інформацією КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління», торік було капітально та поточно відремонтовано 166 тис. 300 квадратних метрів доріг різного значення. Під час ремонту дорожниками застосовувалися різні технології. Візуальна ревізія відремонтованих торік ділянок доріг  показала, що після зими дорожнє покриття збереглося  та на сьогодні перебуває в належному технічному стані.

За інформацією ШРБУ, цього року плановий ремонт доріг розпочнеться після встановлення нормативних показників температур зовнішнього повітря.

 

Теги: #Новини #

Фотогалерея