Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

11 °C

Ви тут: Новини >> Кременчук святкує Масляну

Кременчук святкує Масляну

Березень 08, 2019

У Кременчуці розпочалося свято проводів зими «Кременчуцька масляна». Із 11 год. ранку на площі Перемоги запрацювало етномістечко, на якому упродовж трьох днів вируватиме Масляна.

 

Для кременчужан і гостей міста організатори святкувань приготували багато цікавих заходів, які залишать приємні спогади про сувору зиму та зустріч весни.

 

Як завжди, дивують своєю майстерністю і міські дизайнери, які на час святкування перетворили центральну площу Кременчука в справжній витвір етномистецтва. Головними об’єктами свята проводів зими є солом’яні фігури Морени, а також корови та бичка. Їх виготовлено за кращими народними традиціями, згодом вони з’являться на світлинах відвідувачів «Кременчуцької масляної».

 

Готові частувати своїх відвідувачів і кременчуцькі підприємці, які приготували різні види українських страв, вареники, галушки, млинці. У етномістечку можна придбати продукцію бжолярства, поласувати кондитерськими виробами та поповнити свої домашні колекції виробами народного мистецтва. Багато сюрпризів, розваг і майстер-класів на площі проходить для дітей дітлахів.

Нагадаємо, офіційний старт Масляної буде дано о 16. 30 годині. Перед цим о 16.00 год. відбудеться театралізована хода «Назустріч Весні», маршрут якої пролягатиме від площі Незалежності до площі Перемоги та танцювальне коло «Танцюємо разом».

Фотогалерея