Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Триває підготовка до ХІV благодійної акції «Серце до серця»

Триває підготовка до ХІV благодійної акції «Серце до серця»

Березень 13, 2019

Із 1 квітня кременчужани з небайдужими серцями зможуть долучитися до ХІV благодійної акції «Серце до серця», започаткованою однойменним  Всеукраїнським благодійним  фондом.

У Кременчуці постійними партнерами  та організаторами  акції «Серце до серця» є Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій за підтримки міської влади.  Цього року у рамках благодійній акції «Серце до серця» збиратимуться кошти для придбання кардіологічного обладнання, за допомогою якого надаватимуть медичну допомогу новонародженим дітям у пологовому будинку.

Наразі організатори благодійної акції проводять пошук лотів для проведення онлайн-аукціону, який розпочинатиметься 1 квітня. В якості лотів  можуть бути надані: будь-які послуги (уроки, майстер-класи, сертифікати на враження); вироби ручної роботи; різні незвичайні речі. Розігруватимуться також зустрічі з відомими персонами Кременчука. Лоти збиратимуться до 21 березня. Більш детальна інформація розміщена в соціальній мережі ФБ за посиланням https://www.facebook.com/sercedoserca.kremenchuk/

         Варто відмітити, що за всю історію проведення благодійної акції «Серце до серця» кременчужанами з небайдужими серцями задля порятунку дитячих життів  було зібрано понад 1 млн. гривень. Ці кошти спрямовані на закупівлю медичного обладнання, що  встановлене в дитячих закладах охорони здоров’я міста. Ним на безоплатній основі надається медична допомога дітям із вадами здоров’я. За ці благодійні справи кілька років поспіль Кременчук нагороджується відзнакою  ВБФ «Серце до серця» - «Золоте серце України». Минулого року наше місто за результатами зібраних коштів у рамках акції «Серце до серця»  посіло   І-е місце в Всеукраїнському рейтингу.  

Фотогалерея