Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

12 °C

Ви тут: Новини >> ЦНАП КРЕМЕНЧУКА ПРИЙМАТИМЕ ЗАЯВИ НА РЕЄСТРАЦІЮ НАРОДЖЕННЯ ТА РЕЄСТРАЦІЮ СМЕРТІ

ЦНАП КРЕМЕНЧУКА ПРИЙМАТИМЕ ЗАЯВИ НА РЕЄСТРАЦІЮ НАРОДЖЕННЯ ТА РЕЄСТРАЦІЮ СМЕРТІ

Березень 13, 2019

Із  15 березня 2019 року кременчуцький ЦНАП розширює сферу обслуговування громадян.  Тепер послуги Кременчуцького міського відділу ДРАЦС у Полтавській області будуть доступними у ЦНАП, а саме:  

 

- послуга державної реєстрації народження виключно у випадках коли дитина народжена у шлюбі (відповідно до частини першої статті 122 Сімейного кодексу України) та у матері, яка не перебуває у шлюбі (частини першої статті 135 Сімейного кодексу України). Державна реєстрація народження дитини проводиться за місцем народження дитини або за місцем проживання її батьків чи одного з них. Якщо реєстрація народження проводиться не за місцем народження дитини, а за місцем проживання батьків, то за їх бажанням місцем народження дитини може бути визначене фактичне місце народження або місце проживання батьків чи одного з них. (Важливо знати, що батьки зобов’язані зареєструвати народження дитини протягом одного місяця від дня народження дитини);

 

- послуга державної реєстрації смерті виключно у випадках, коли заява про державну реєстрацію смерті подана у строки визначені законодавством. А саме: не пізніше трьох днів з дня настання смерті чи виявлення трупа, а в разі неможливості одержання лікарського свідоцтва про смерть, фельдшерської довідки про смерть – не пізніше п’яти днів. Державна реєстрація смерті за заявою, поданою у визначені законодавством строки, проводиться за останнім місцем проживання померлого, за місцем настання смерті чи виявлення трупа або за місцем поховання.

Звертаємо увагу на тому, що поки що зареєструвати народження та смерть можна буде у головному офісі ЦНАП (вул. Гагаріна, 14).