Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

Ви тут: Новини >> Цього року у Кременчуці збудують сучасний бетонний екстриммайданчик

Цього року у Кременчуці збудують сучасний бетонний екстриммайданчик

Березень 14, 2019

Проект «Будівництво бетонного скейт-парку у Кременчуці» став переможцем Полтавського обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад у 2018 році. На його реалізацію буде виділено 1,2 млн. грн.. – 600 тисяч грн. з обласного та стільки ж з міського бюджетів. Збудувати його планують вже цього року.

За словами першого заступника міського голови Володимира Пелипенка, розглядалося кілька місць можливого розташування скейт-парку – це у парку культури та відпочинку «Придніпровський» біля  колишнього кінотеатру «Дніпро»,  у парку «Ювілейному» неподалік від басейну та біля Міського палацу культури у чаші колишнього фонтану.  Останній варіант вважають більш прийнятним, оскільки поряд є об’єкти комунальної власності – це спорт-школа і МПК, тож об’єкт не залишиться без нагляду.

 Щоб врахувати думку молодих людей, які займаються екстремальними видами спорту та користуватимуться скейт-парком, Володимир Пелипенко запропонував молоді надати свої бачення щодо того,  яким має бути цей об’єкт. Їх пропозиції будуть надані проектувальникам для врахування при розробці проекту будівництва бетонного скейт-парку.