Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Завершився регіональний конкурс “Охорона праці очима дітей – 2019”

Завершився регіональний конкурс “Охорона праці очима дітей – 2019”

Березень 19, 2019

Проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка, як одного із заходів, що присвячені відзначенню Дня охорони праці в Україні стало традиційним.  Його мета -  привернути увагу дітей до важливості охорони праці, сформувати активну й свідому позицію щодо значення здорових та безпечних умов праці в духовному, соціально-економічному та культурному житті суспільства, а також виховання у підростаючого покоління культури безпечної праці на виробництві.

До проведення регіонального конкурсу дитячого малюнка в місті Кременчуці та Кременчуцькому районі долучилися працівники Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області. У ньому могли брати участь  учні загальноосвітніх шкіл, вихованці позашкільних навчальних закладів у трьох вікових групах:  від 6 до 10 років,  від 11 до 14 років,  від 15 до 18 років. Конкурсні роботи виконувалися за тематикою охорони праці та промислової безпеки, зокрема, безпечного ведення робіт у вугільній та деревообробній промисловостях, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері та будівництві, на транспорті тощо.

Участь у конкурсі взяли учні майже всіх навчально-виховних комплексів та загальноосвітніх шкіл  Кременчука. Найактивнішими учасниками  стали учні ліцею № 4 “Кремінь”, ЗОШ № 20, ліцею № 10 “Лінгвіст”, ліцею № 5 ім. Т.Г. Шевченка, ЗОШ № 29 та інших.

Не залишилися осторонь й учні навчальних закладів Кременчуцького району, а саме: Кам’яно-Потоківської ЗОШ, Пришибської, Рокитненської, Садківської, Салівської та інших. Журі конкурсу були вражені різноманітністю малюнків, знаннями учасників та їх творчою уявою.

 За результатами відбіркового регіонального конкурсу малюнка, чотири найкращі роботи учнів міста Кременчука, які зайняли призові місця у різних вікових категоріях, будуть представляти Полтавщину на фінальному Всеукраїнському конкурсі.

 

 За інформацією Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області

Фотогалерея