Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

2 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Визволитель Кременчука, легендарна жінка Валентина Камишнікова сьогодні святкує 95 рік народження

Визволитель Кременчука, легендарна жінка Валентина Камишнікова сьогодні святкує 95 рік народження

Березень 30, 2019

Легендарна кременчужанка Валентина Камишнікова сьогодні святкує 95 рік народження. Із цим чудовим поважним ювілеєм учасницю бойових дій Другої світової війни, визволительку Кременчука привітав міський голова Віталій Малецький. Керівник міста наголосив, що вважає за честь бути особисто знайомим і спілкуватися з такою легендарною, героїчною та шанованою жінкою, якою є Валентина Трохимівна. В ювілейний день народження він побажав нашій землячці міцного здоров'я і ще довгих років життя. Керівник міста зазначив, що нащадки мають знати  і розуміти, що пережили герої минулої війни і якою ціною їм дісталася перемога над ворогом. Такі люди, як Валентина Камишнікова, завжди будуть прикладом для молоді, для нового юного покоління. Валентина Трохимівна поділилися з гостями  спогадами про своє життя, героїчні воєнні та повоєнні роки, розповіла, як брала участь у визволенні Кременчука в далекому 1943 році.

Керівник міста вручив іменинниці подарунки, в тому числі грошовий подарунок у сумі 5 тис. грн.. Окрім того, відтепер  Валентина Камишнікова щомісячно отримуватиме стипендію міського голови в сумі 600 грн. як жителька, яка досягла 95-ти річного віку. Варто зазначити, що, крім цього, вона також від міської влади отримує міську стипендію як визволитель Кременчука.

 

 

Фотогалерея