Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> З 9 квітня 2019 року буде відключене опалення у лікувальних, дошкільних та навчальних закладах Кременчука

З 9 квітня 2019 року буде відключене опалення у лікувальних, дошкільних та навчальних закладах Кременчука

Квітень 08, 2019

У зв’язку з підвищенням температури зовнішнього повітря  сьогодні, 8 квітня 2019 року, виконавчий комітет Кременчуцької міської ради прийняв рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кременчуцької  міської ради Полтавської області від 05.04.2019 № 466 «Про закінчення опалювального періоду 2018-2019 років у місті Кременчуці».

Відповідно до цього рішення  з 9 квітня 2019 року  буде завершено опалювальний період  і для лікувальних, дошкільних та навчальних закладів і житлових будинків згідно з додатком.

У житлових будинках (крім тих, що технологічно неможливо окремо відключити без об’єктів соціальної сфери) та іншим споживачам з централізованим опаленням  подачу теплоносія припинили з сьогоднішнього дня, 8 квітня 2019 року.

За словами керівника департаменту житлово-комунального господарства Івана Москалика, відповідно до прогнозу погоди на поточний тиждень температура зовнішнього повітря складатиме 16-17 градусів за Цельсієм, а у окремі дні вона досягатиме до 19-20 градусів за Цельсієм, тому  й вирішено відключити опалення не тільки у житлових будинках, а й в об’єктах соціальної сфери.