Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

9 °C

Ви тут: Новини >> Пільги особам з інвалідністю під час проходження військової служби

Пільги особам з інвалідністю під час проходження військової служби

Квітень 10, 2019

До управлінь соціального захисту населення звертаються особи з інвалідністю внаслідок захворювання, одержаного під час проходження військової служби щодо права пільгової знижки на оплату житлово-комунальних послуг.

Відповідно до Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117, у Реєстрі обліковуються особи, які мають право на пільги за соціальною ознакою згідно із законами України.

Управління соціального захисту населення вносять до Реєстру інформацію про пільговика на підставі документа, що підтверджує його право на пільги.

Підставою для внесення до Реєстру інформації про осіб, які стали особами з інвалідністю, отриманого під час проходження військової служби, є пенсійне посвідчення з відміткою про причинний зв’язок інвалідності, та довідка МСЕК, у якій зазначено причину інвалідності.

Пунктом 5 статті 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» передбачено, що звільненим з військової служби особам, які стали інвалідами під час проходження військової служби, та членам їх сімей, які перебувають на їх утриманні, надається 50-відсоткова знижка плати за користування житлом (квартирної плати) та плати за комунальні послуги (водопостачання, газ, електрична теплова енергія та інші послуги) в жилих будинках усіх форм власності в межах встановлених норм, передбачених законодавством.

Пільги надаються військовослужбовцям і членам їх сімей, які перебувають на їх утриманні, за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України. З 01.01.2019 розмір соціальної податкової пільги складає 2 690 грн.

За більш детальнішою інформацією звертатися за місцем реєстрації до управлінь соціального захисту населення:

Автозаводський район: проспект Свободи, 66 каб. 27, тел.758681.

Крюківський район: вул. Івана Приходька, 90 тел. 62335.

Теги: #Новини #