Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

9 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці відкриють виставку на підтримку військовополонених моряків "Повернення до Дому"

У Кременчуці відкриють виставку на підтримку військовополонених моряків "Повернення до Дому"

Квітень 15, 2019

22 квітня 2019 року о 14:00 у Центральній міській дитячій бібліотеці (вул. Соборна, 12/16) відбудеться відкриття виставки "Повернення до Дому" на підтримку військовополонених моряків.
Виставка буде діяти по 29 квітня 2019 року.

На виставці будуть представлені 24 картини та інші твори мистецтва, створені митцями з усіх областей України для підтримки 24 полонених українських моряків. 

Більш як два місяці митці писали картини в подарунок і на підтримку наших хлопців, які зараз є військовополоненими у Росії. За приклад була взята картина Беати Куркуль «Маленький кораблик, повертайся додому», намальована в перші дні полону наших моряків.

Художники відтворили «копію», але в своєму стилі та зі своїми емоціями. Картини будуть подаровані  хлопцям після їхнього звільнення.
Картини мандруватимуть містами України, поки полонені українські моряки не повернуться додому.

Крім того, будь-який охочий може придбати листівку з репродукцією картин і написати листа комусь із полонених (зробити це можна у читальній залі дитячої бібліотеки з 9:00 до 19:00). 

Усі кошти, виручені від продажу листівок, будуть надіслані на підтримку військовополонених моряків, які перебувають у Росії. 

За довідками звертатися до департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області (телефон для довідок - 063-486-88-56).