Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

26 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У І кварталі 2019 року у Кременчуці легалізовано роботу 19 найманих працівників

У І кварталі 2019 року у Кременчуці легалізовано роботу 19 найманих працівників

Квітень 17, 2019

Міська влада Кременчука постійно працює над тим, щоб вивести заробітну плату з тіньового сектору економіки та забезпечити легалізацію роботи найманих працівників. У місті активно працює робоча група з координації роботи щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, вона проводить роботу зі збирання інформації про факти нелегальної виплати заробітної плати та зайнятості населення. Члени робочої групи активно працюють з роботодавцями щодо соціального захисту найманих працівників, щодо збільшення заробітної плати в тих установах, де це можливо,  намагаються з’ясувати причини, пов’язані з погіршенням показників, інформують про розміри заробітної плати.

Так, за інформацією управління економіки виконавчого комітету Кременчуцької міської ради,  протягом січня - березня 2019 року робочою групою проведено 5 рейдів - обстежень суб’єктів господарювання з питань легалізації найманої праці. Обстежено    120   об’єктів  за місцем здійснення господарської діяльності суб’єктів господарювання, з яких  114 фізичних осіб-підприємців,  3  юридичні особи, 2 особи, які здійснювали господарську діяльність без державної реєстрації як суб’єкта підприємницької діяльності. В результаті обстежень  у   19 фізичних осіб – підприємців виявлено 22 найманих працівника без оформлення трудових відносин з роботодавцем,    1 юридичну особу, у якої 7 працівників  не були оформлені відповідно до наказу, а також   2  осіб, які здійснювали господарську діяльність без державної реєстрації як суб’єкта підприємницької діяльності.

Завдяки вжитим заходам  у І кварталі  2019 року у Кременчуці було легалізовано працю 19 найманих  працівників, 4 зареєструвалися як фізичні особи – підприємці та  оформлено відповідно до наказу 7 штатних працівників.

За січень – березень 2019 року  додатково    перераховано  до   бюджету:             22,3 тис. грн. - податку на  доходи    фізичних    осіб,  108,9  тис. грн. -  єдиного соціального    внеску, 14,2 тис. грн. – єдиного податку  та  1,91  тис. грн. - військового збору, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 47,5 тис.грн.