Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

11 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці відкрито виставку на підтримку українських моряків, які знаходяться у полоні в Російській Федерації

У Кременчуці відкрито виставку на підтримку українських моряків, які знаходяться у полоні в Російській Федерації

Квітень 22, 2019

 Сьогодні, 22 квітня 2019 року,  у центральній міській дитячій бібліотеці по вулиці Соборній, 12/16 урочисто  відкрито благодійну виставку «Повернення доДому». Участь у заході взяли  міський голова Віталій Малецький разом зі своїм заступником  Ольгою Усановою, рідні  полонених українських моряків, учнівська та студентська молодь, ліцеїсти Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Презентували виставку мати кременчужанина, випускника військового ліцею Богдана Головаша та мати наймолодшого із полонених героїв Андрія Ейдера.

За словами матерів українських моряків,  більш як два місяці митці писали картини на подарунок і на підтримку  хлопців, які зараз є військовополоненими у Росії. За приклад була взята картина Беати Куркуль «Маленький кораблик, повертайся додому», намальована в перші дні полону наших моряків. Художники відтворили «копію», але в своєму стилі й зі своїми емоціями. Кожна з картин адресована конкретному бійцю. 24 картини та інші твори мистецтва, створені митцями з усіх областей України для підтримки полонених українських моряків мандруватимуть містами України, поки хлопці не повернуться додому. Крім того, кожен бажаючий може придбати листівку з репродукцією картин і написати листа комусь із полонених. Усі кошти, виручені з продажі листівок, будуть надіслані на підтримку військовополонених моряків, які перебувають у Росії. Жінки закликали молодь підтримати військових, написавши їм листівку, адже у полоні їх намагаються переконати, що на Батьківщині вони нікому не потрібні і про них давно всі забули.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що Україна пишається своїми героями, серед яких і наш земляк, вихованець військового ліцею Боглан Головаш. Він закликав молодь долучитися до акції написання листів полоненим морякам, продемонструвавши, що українці з ними, що для кожного з нас вони герої. Керівник міста особисто придбав набір листівок і написав листа морякам.

Виставка проводитиметься до 29.04.2019 (з 9.00 до 19.00).

Фотогалерея