Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

1 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Учасники Революції Гідності, учасники антитерористичної операції можуть отримати послуги із психологічної реабілітації

Учасники Революції Гідності, учасники антитерористичної операції можуть отримати послуги із психологічної реабілітації

Квітень 24, 2019

За інформацією департаменту соціального захисту населення та питань АТО, 23.04.2019 відбулося засідання міської робочої групи з відбору суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності.

На засіданні було прийнято рішення про включення до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації Медичний центр «Нові Санжари» Національної Гвардії України та ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт».

Шановні постраждалі учасники Революції Гідності, учасники антитерористичної операції та особи, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, якщо ви бажаєте отримати послуги із психологічної реабілітації просимо звертатись до управлінь соціального захисту населення за місцем реєстрації:

  • осіб, які зареєстровані в Крюківському районі м. Кременчука - вул. І.Приходька, 90, каб. 118, тел. 6-21-95,
  • осіб, які зареєстровані в Автозаводському районі м. Кременчука - пр. Свободи, 66, каб. 25, тел. 75-86-82.