Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

12 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці проходить фотокрос «Серце до серця – 2019 року»

У Кременчуці проходить фотокрос «Серце до серця – 2019 року»

Квітень 27, 2019

Подібний масовий захід у рамках благодійної акції «Серце до серця» проходить у Кременчуці щороку. Команди учасниці, проходячи дистанцію, не тільки виконують завдання та знімають селфі  на кожному контрольному пункті, а й збирають кошти на закупівлю медичного обладнання  для кардіологічного відділення  міської дитячої лікарні  для лікування дітей із вадами серця.

Цього року  участь у благодійному кросі беруть 33 команди учнівської та студентської молоді, багато з них вже  не вперше. Організатори акції підготували для них  цікавий маршрут та багато локацій.

Учасників благодійного фотокросу «Серце до серця – 2019 року» привітав заступник міського голови Руслан Проценко. Він подякував всім за  небайдужість до чужої, зазначивши, що завдяки таким активним і прогресивним молодим людям акція «Серце до серця» у Кременчуці щороку збирає рекордні суми задля допомоги хворим дітям.

Перед початком фотокросу  координаторами було проведено інструктаж з техніки безпеки та  ознайомлено учасників з правилами участі в квесті.

 

Фотогалерея