Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

10 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Пільга чи субсидія

Пільга чи субсидія

Травень 21, 2019

З 1 травня 2016 року в Україні діє норма, згідно з якою сім’я має право вибору: користуватися в опалювальний період субсидією чи пільгою.

Якщо пільговик має право на субсидію, - однак її розмір невеликий і, на його думку, доцільніше сплачувати за комунальні послуги з врахуванням пільги, то необхідно подати заяву до органу соціального захисту населення про припинення надання субсидії.

Субсидія може бути припинена лише з місяця, що настає за місяцем подання заяви, або з будь – якого наступного місяця.

І навпаки: якщо в опалювальний період сім’ї доцільніше користуватися субсидією, то необхідно буде надати заяву для призначення субсидії.

В зв’язку з закінченням опалювального періоду 2018-2019 років, запрошуємо осіб, які мають право на пільги і які бажають користуватися пільговою знижкою на оплату житлово-комунальних послуг звертатись до органів соціального захисту населення.

За більш детальнішою інформацією пільговикам можна звернутись за місцем реєстрації до управлінь соціального захисту населення:

По Автозаводському району: проспект Свободи, 66 каб. 27, тел.758681.

По Крюківському району: вул. Івана Приходька, 90 тел. 62335.