Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> В Університеті третього віку Автозаводського району завершився ювілейний навчальний рік

В Університеті третього віку Автозаводського району завершився ювілейний навчальний рік

Травень 24, 2019

24  травня завершився навчальний рік 2018-2019 років в Університеті третього віку Автозаводського району.  Десять  років тому цей навчальний заклад започаткував роботу з кременчужанами поважного віку, які на заслуженому відпочинку мають бажання розвиватися та опановувати нові сучасні знання.

Із закінченням ювілейного навчального року студентів та викладачів привітала заступник міського голови Ольга Усанова.  Вона підкреслила, що за роки існування Університет третього віку є своєрідною платформою, яка надає можливість літнім людям постійно працювати над собою, займатися  власним розвитком і  навчанням, громадською діяльністю. Такий активний  стиль життя насамперед є справжнім прикладом для молодого покоління.  Вона запросила студентів університету ІІІ віку змістовно провести літні канікули і відпочити у таборі «Супутник», де щороку організовують відпочинкові зміни для людей літнього віку.

Чудову концертну програму, присвячену завершенню навчальної зміни підготували для  учасників заходу викладачі та творчі колективи Будинку дитячої та юнацької творчості, а також колективи територіального центру соціального обслуговування  Автозаводського району Департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

 

Фотогалерея