Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Діти з пришкільних таборів відвідують Міську художню галерею

Діти з пришкільних таборів відвідують Міську художню галерею

Травень 30, 2019

З 27 травня  по 13 червня 2019 року у загальноміських закладах Кременчука працюють 26 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей.  Педагогічні колективи навчальних закладів організовують для малечі цікаву відпочинкову  програму, різноманітні конкурси та квести, цікаві екскурсії, табори співпрацюватимуть з Міським палацом культури, Будинком дитячої та юнацької творчості, бібліотеками міста.

 Сьогодні юні табористи з пришкільного табору Кременчуцького ліцею № 25 «Гуманітарний колегіум» відвідали Міську художню галерею, де наразі проходить дві виставки – виставка кременчуцької художниці Тетяни Ярової «Мій світ кольорів і квітів» та лубенських художників Володимира Мірошниченка  та Ігоря Рудя «Барви рідного краю».

Діти із задоволенням  розглядали твори мистецтва та цікавилися історією їх створення.

Міська художня галерея, вул. Коцюбинського, графік роботи: середа-п'ятниця з 11.00 до 18.00, субота-неділя з 8.00 до 18.30. Понеділок, вівторок - вихідні. Вхід вільний. 
 

Теги: #Новни

Фотогалерея