Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Літо в країні Забавляндії від дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання.

Літо в країні Забавляндії від дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання.

Червень 03, 2019

1 червня двері до цієї чудової країни відкрили у парку «Придніпровський» під час святкової розважальної програми, учасниками якої стали 300 вихованців. Щоб створити відповідний настрій та налаштувати дітей на активний відпочинок свої виступи подарували вихованці гуртка вокального співу «Сонячне сяйво» Марійка Глазько та Тессі Жищенко, а також наймолодші учасники студії естрадно-спортивного танцю «Орхідея».

Дітей зі святом привітали начальник управління у справах сімей та дітей Андрій Макаров та виконавчий директор Веукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» Ірина Андрюшкіна. Це саме за їх сприяння учасники заходу отримали солодкі подарунки. Напоями дітей пригостили за сприяння депутатів міської ради Костянтина Терещенка та Олександра Яцини.

Директор Об’єднання Геннадій Чурін побажав дітям поринути у святкову атмосферу та радісно провести літо і нагородив солістку гуртка «Сонячне сяйво», активну учасницю міських заходів, талановиту юну виконавицю Марійку Глазько грамотою ОДЮК.

А далі усі поринули у світ розваг – творчі, музичні, ігрові, спортивні, інтелектуальні локації країни Забавляндії, де мали на меті дітей і розважити, і нагадати, що час канікул не для лінощів, а для свого розвитку – фізичного і інтелектуального. 

Літо розпочалося, а отже, чекаємо дітлахів на наших ігрових майданчиках! 

Фотогалерея