Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> КП «Кременчукводоканал» проводить заміну аварійної ділянки трубопроводу по вулиці Леонова

КП «Кременчукводоканал» проводить заміну аварійної ділянки трубопроводу по вулиці Леонова

Червень 06, 2019

Цього тижня  працівники КП «Кременчукводоканал» у рамках виконання інвестиційної програми розпочали роботи із заміни аварійної ділянки трубопроводу на вул. Леонова  на ділянці від вул. Черниша до вул. Європейської.  Старий зношений трубопровід, який було укладено  майже 50 років тому, наразі знаходиться в аварійному стані. За словами заступника технічного директора  КП «Кременчукводоканал» Романа Міхєєва, проект передбачає заміну ділянки водопроводу централізованого питного водопостачання міста загальною протяжністю  955  погонних метрів. Аварійну трубу замінять на сучасну поліетиленову, строк експлуатації якої  мінімум 50 років, встановлять  нову запірну арматуру, засоби протипожежного захисту, нові колодязі.

         Оскільки ремонт  мереж проводиться відкритим способом, на вул. Леонова ускладнено рух автотранспорту, тож адміністрація комунального підприємства просить у водіїв вибачення за тимчасові незручності.

Фотогалерея