Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

13 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> ДЕРЖАВНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ІНСПЕКТОР ІНФОРМУЄ!

ДЕРЖАВНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ІНСПЕКТОР ІНФОРМУЄ!

Червень 07, 2019

Управління соціального захисту населення Крюківського та Автозаводського районів департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області інформують про роботу державних соціальних інспекторів протягом 5 місяців 2019 року. За цей час:

- здійснено 12397 перевірок достовірності інформації про доходи та майновий стан сімей, які претендують на отримання або вже отримують різні види державних соціальних гарантій;

- обстежено 3471 сім’ю з метою перевірки або підтвердження права на отримання державних соціальних допомог та субсидій;
- виявлено 38 випадків надання заявниками недостовірної або неповної інформації про доходи на суму 31,8 тис. грн. Вживаються заходи щодо повернення незаконно одержаних бюджетних коштів в добровільному або судовому порядку.

Нагадуємо, що більшість видів державних соціальних допомог призначається на основі акту обстеження матеріально-побутових умов заявника. У разі якщо заявник відмовляється надати державному соціальному інспектору дозвіл на обстеження умов проживання це може бути підставою для відмови у наданні допомоги чи житлової субсидії.
Шановні мешканці міста, при зверненні за призначенням того чи іншого виду державної соціальної допомоги відповідально ставтесь до заповнення документів, необхідних для призначення державних допомог чи житлових субсидій.