Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

23 °C

Ви тут: Новини >> Завершилися навчальні збори з призначеним особовим складом окремого батальйону територіальної оборони

Завершилися навчальні збори з призначеним особовим складом окремого батальйону територіальної оборони

Червень 10, 2019

9 червня завершилися навчальні збори з призначеним особовим складом окремого батальйону територіальної оборони за темою: «Формування та підготовка підрозділів бригади ТрО до виконання завдань за призначенням. Управління підрозділами бригади ТрО у ході виконання визначених завдань». 

            Протягом семи днів офіцери пройшли заняття з індивідуальної та колективної підготовки: прослухали лекції з питань територіальної оборони як правової основи так і взагалі застосування підрозділів, також з радіохімічного та біологічного захисту, розвідувальної підготовки, підготовки зі зв’язку, здійснення технічного забезпечення, здійснення тилового забезпечення, медичного забезпечення, морально-психологічного забезпечення, організації фінансового забезпечення. На стрільбищі практично набули навичок з вогневої підготовки, тактичної медицини, загальновійськової підготовки.  Провели роздільне штабне тренування, під час якого офіцери управління батальйону ТрО вивчили свої функціональні обов’язків під час роботи на пункті управління”.

           Всі учасники навчань  отримали грамоти від  міського голови, командувача оперативного командування «Північ», військового комісара Полтавського обласного військового комісаріату, військового комісара Кременчуцького ОМВК.

 

За матеріалами Кременчуцького ОМВК

 

 

Теги: #Новини #

Фотогалерея