Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

Ви тут: Новини >> 84 юних кременчужанина працюють у червні 2019 року на громадських оплачуваних роботах для учнівської та студентської молоді

84 юних кременчужанина працюють у червні 2019 року на громадських оплачуваних роботах для учнівської та студентської молоді

Червень 12, 2019

З  3 червня 2019 року у Кременчуці стартували громадські оплачувані роботи для учнівської та студентської молоді. У першому місяці літа до них залучено  84 юних кременчужанина, більшість з яких діти пільгових категорій. Вони   працюють на підприємствах, в установах і організаціях міста.

 Всього влітку цього року планується залучити до громадських оплачуваних робіт 279 осіб з числа учнівської та студентської молоді. У липні планується працевлаштувати 100 осіб, а серпні 95.

Варто зазначити, що виконавчий комітет Кременчуцької міської ради, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості населення під час літніх канікул та у вільний від навчання час щороку під час літніх канікул організовують громадські оплачувані роботи на підприємствах, в установах і організаціях міста для забезпечення тимчасового працевлаштування учнівської та студентської молоді, в першу чергу молоді, яка потребує особливої соціальної уваги та підтримки, які мають реєстрацію місця проживання на території м. Кременчука.
До участі у громадських оплачуваних роботах під час літніх канікул та у вільний від навчання час залучаються діти віком від 14 до 18 років, а також молодь від 18 до 23 років – за умови навчання на денній формі навчання в навчальних закладах різних рівнів акредитації. 
На неповнолітніх, які беруть участь у громадських роботах тимчасового характеру, поширюються державні соціальні гарантії, передбачені законодавством про працю України, зайнятість населення і загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Працевлаштування учнівської та студентської молоді здійснюється відповідно до банку даних дітей та молоді, які бажають взяти участь у громадських оплачуваних роботах, в порядку черговості подання документів.

 

Фотогалерея