Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем медичного працівника

Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем медичного працівника

Червень 14, 2019

Шановні працівники галузі охорони здоров’я Кременчука!

        

Щиро вітаю всіх, хто за покликом серця пов'язав свою долю з благородною професією медика, з професійним святом - Днем медичного працівника!

За останні кілька років у Кременчуці відбулося багато  змін у галузі охорони здоров’я, ми намагаємося покращити умови праці  медичних працівників та підвищити  якість надання послуг населенню. Щороку проводяться капітальні ремонти  та оновлюється обладнання у відділеннях  міських лікарень, закуповується сучасна діагностична апаратура.  Але жоден, навіть найсучасніший прилад, не може замінити професіоналізм  медичних працівників, чуйне й уважне ставлення до пацієнта.

Висловлюю сердечну подяку всім працівникам закладів охорони здоров'я міста: кожному лікарю, фельдшеру, медичній сестрі, санітарці за  невтомну і самовіддачу працю,  щоденну боротьбу за життя і здоров’я кременчужан.

Бажаю всім вам міцного здоров'я, успіхів у вашій благородній справі, комфортних умов праці і гідного фінансового забезпечення, щастя, сімейного затишку і благополуччя!

 

Міський голова                                                Віталій Малецький