Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

12 °C

Ви тут: Новини >> 21.06.2019 о 15.00 в Кременчуцькій міській художній галереї відкривається 2 виставки

21.06.2019 о 15.00 в Кременчуцькій міській художній галереї відкривається 2 виставки

Червень 20, 2019

Персональна виставка робіт Ольги Горпинченко «Розквітай, моя планета !» та персональна виставка робіт  Вадима Каторгина «Всі люди жирафи»

 

Горпинченко Ольга Болеславівна.

 

 З 1964 року живе в м. Кременчук.

 Закінчила Дніпропетровський інженерно-будівельний інститут.

 Член міського товариства художників «Творчість».

 Учасник багатьох міських виставок.

 У 2014 році була учасником Полтавського обласного фестивалю художників ім. Григорія Ксьонза.

 Її картини знаходяться в приватних колекціях США, Германіі, Турціі і в різних містах України. Перші уроки майстерності отримала у відомого художника В. Я. Вакуленко. Художницею написані сотні картин на різні теми і в різних жанрах. Її творчість відрізняється індивідуальністю почерку, романтичним сприйняттям дійсності, різноманіттям техніки виконання.

 Поетичне сприйняття гармонії і краси навколишнього світу - так коротко можна охарактеризувати її творче кредо.

 Ліричний пейзаж. Художниця любить писати тихі вулички старого міста, будинки, повиті гліцинією, затишні дворики, потопаючі в квітах, де панує особлива аура спокійного і радісного єднання людини з природою. На її полотнах - ніжний подих весни, і радість сонячних літніх днів, і золотиста колоритність осені, і зовсім дивний стан зими.

 

 Метою створення картин є бажання показати красу і різноманітність рідного краю та інших красивих куточків нашої планети.

 Для ознайомлення з роботами великих живописців світу художниця побувала в художніх музеях різних країн: Австии, Франції, Голландії, Італії, Угорщини, Бельгії, Чехії, Польщі, Чорногорії, Єгипту.

 Всі свої враження художниця перекладає на мову чистих яскравих фарб.

 

 

Каторгин Вадим

Народився 1964р., в Кременчуці. Навчався в художньому  інституті ім. Сурикова (факультет живопису).  Член мирового руху з 2004, MAIL ART мистецтво поштою  (виставки по всьому світу). З 1995 активно приймає участь в виставках у різних країнах . Роботи художника знаходяться в приватних колекціях в Росії,Україні, Німеччині, Франції, Іспанії.

Псевдонім Vito Katorgi.

 

 

Фотогалерея