Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

14 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

Липень 16, 2019

Кабінетом Міністрів України 27 березня 2019 року прийнята постанова № 309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу».

Куди необхідно звертатися та які документи подавати для отримання реабілітаційних послуг?

Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини подає до управління соціального захисту населення за місцем проживання заяву із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:

- паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження дитини;

- індивідуальної програми реабілітації;

- виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).

Які установи можуть надавати послуги з реабілітації?

Реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу можуть надавати заклади охорони здоров'я будь-якої форми власності та організаційно-правової форми, що забезпечують медичне обслуговування населення на основі відповідної ліцензії та професійної діяльності медичних працівників.

Перелік реабілітаційних установ оприлюднюється на офіційних веб-сайтах Мінсоцполітики (посилання: https://www.msp.gov.ua/files/inv/p0207.docx), а також, фонду соціального захисту інвалідів.

Яка вартість реабілітаційних заходів, що компенсується для дитини з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу?

Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів.

Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка має обмеження I та II ступеня - 16 тис. гривень, III ступеня - 25 тис. гривень.

Під час здійснення реабілітаційних заходів їх гранична вартість може включати вартість проживання та харчування дитини, одного з батьків дитини чи її законного представника.

За детальною інформацією звертатися:

по Автозаводському району: проспект Свободи, 66 тел.758682;

по Крюківському району: вул. Івана Приходька, 90 тел. 62195.