Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

14 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ У ЯКИХ ЗАКІНЧИВСЯ ТЕРМІН ВИЗНАЧЕННЯ ПРАВА НА ОТРИМАННЯ ПІЛЬГ З УРАХУВАННЯМ ДОХОДУ

ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ У ЯКИХ ЗАКІНЧИВСЯ ТЕРМІН ВИЗНАЧЕННЯ ПРАВА НА ОТРИМАННЯ ПІЛЬГ З УРАХУВАННЯМ ДОХОДУ

Липень 25, 2019

З метою забезпечення своєчасного визначення права та продовження пільг з 01.07.2019 з урахування середньомісячного сукупного доходу, пільговикам (учасникам війни, дітям війни, багатодітним сім'ям та деяким іншим категоріям) до складу сім'ї яких входять особи, які працюють або особи працездатного віку, необхідно надати до управління соціального захисту населення Декларацію про доходи сім'ї пільговика та довідки про доходи.

У разі, коли середньомісячний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (2690,00 грн.), пільговик має право на отримання пільг протягом дванадцяти місяців з місяця визначення відповідного права.

Для визначення права на пільги необхідно подати:

- паспорт;

- пільгове посвідчення;

- декларацію про доходи сім’ї пільговика встановленого зразка;

- довідки про доходи пільговика та членів його сім’ї за період з 01.01.2019 по 30.06.2019;

- документи, що підтверджують відсутність доходів (якщо пільговик або члени його сім’ї є непрацюючими працездатними особами).

Для працездатних осіб, у яких відсутні доходи (крім осіб, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, вищих навчальних закладах, осіб, призваних на строкову військову службу), та фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку першої групи, до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на відповідний місяць.

Увага! Довідки про розмір пенсії та соціальної допомоги подавати не потрібно.

Більш детальну інформацію з даного питання можна отримати в управліннях соціального захисту населення Автозаводського та Крюківського районів департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Телефони для довідок:

УСЗН Автозаводського району 097 6028305, 758681

УСЗН Крюківського району 098 4234502, 62335

Прийом громадян проводиться щоденно (крім вихідних):

з 800 до 1715; П’ятниця – з 800 до 1600.

Обідня перерва з 1200 до 1300.