Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

13 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> САНАТОРНО-КУРОРТНЕ ЛІКУВАННЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ.

САНАТОРНО-КУРОРТНЕ ЛІКУВАННЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ.

Липень 25, 2019

З метою підтримання, зміцнення та відновлення здоров’я учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС категорії 1, управління соціального захисту населення Автозаводського та Крюківського районів департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області забезпечують санаторно-курортним лікуванням зазначену категорію громадян.

З 1 січня 2017 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», якою затверджено Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Безоплатне забезпечення путівками проводиться шляхом надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок через безготівкове перерахування санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку за надання послуг із санаторно-курортного лікування.

Порядком передбачено укладання трьохсторонньої угоди між санаторно-курортним закладом, постраждалою особою та управлінням соціального захисту населення. При цьому постраждала особа має право вільного вибору санаторно-курортного закладу та за бажанням здійснювати доплату за надання додаткових послуг за рахунок власних коштів у разі недостатності суми грошової допомоги для компенсації вартості путівки у вибраному закладі.

За бажанням громадянина, у разі відмови від отримання санаторно-курортного лікування, виплачується грошова компенсація у розмірі середньої вартості путівки в Україні, що встановлюється Кабінетом Міністрів України щороку.

Для взяття на облік для забезпечення путівкою або компенсацією замість санаторно-курортного лікування у наступному році учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС категорії 1 подає до 15 жовтня поточного року управлінню соціального захисту населення документи:

- заяву із зазначенням бажаної пори року заїзду, вказаного захворювання та рекомендованого санаторію;

- видану в установленому МОЗ порядку довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о;

- копію пільгового посвідчення;

- паспорт та ідентифікаційний код.

У разі коли учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС категорії 1 має право на санаторно-курортне лікування за двома або більше законами, йому надається право вибору в забезпеченні путівкою за одним із них.

За детальною інформацією звертатися

по Автозаводському району: проспект Свободи, 66 тел.75-86-80;

по Крюківському району: вул. Івана Приходька, 90 тел. 6-23-35.

Фотогалерея