Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

14 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Щомісячно безкоштовними продуктовими наборами забезпечуються понад 1000 кременчужан

Щомісячно безкоштовними продуктовими наборами забезпечуються понад 1000 кременчужан

Липень 31, 2019

 За інформацією департаменту соціального захисту населення та питань АТО , відповідно до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Кременчука «Турбота» на 2018-2020 роки, з метою посилення соціального захисту населення та підвищення купівельної спроможності окремих категорій громадян м. Кременчука департамент соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області забезпечує продуктовими наборами малозахищені верстви населення м. Кременчука.

Щомісячно безкоштовними продуктовими наборами забезпечуються понад 1000 мешканців міста з числа дітей з інвалідністю віком до 18 років, батьки яких отримують державну соціальну допомогу як малозабезпечені; дітей сиріт та дітей, які знаходяться під опікою; сімей, в яких виховується 3 та більше дітей і які отримують допомогу, як малозабезпечені; осіб з інвалідністю I групи по зору та одиноких осіб з інвалідністю I групи, які перебувають на обліку в територіальних центрах.

Всього за перше півріччя продуктові набори отримало 6 154 особи на загальну суму 492 320 грн.