Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці продовжують оновлювати матеріально-технічну базу лікувальних закладів

У Кременчуці продовжують оновлювати матеріально-технічну базу лікувальних закладів

Серпень 01, 2019

Міською владою Кременчука взято курс на оновлення матеріально-технічної бази лікувальних закладів. Незважаючи на те, що з державного бюджету галузь охорони здоров’я міста фінансується менше ніж на  половину від потреби, щороку за рахунок коштів міського бюджету у лікарнях проводяться ремонти  відділень, закуповується нове сучасне обладнання.

За інформацією начальника управління охорони здоров’я Максима Середи, у 2019 році на проведення капітальних ремонтів та реконструкції приміщень закладів охорони здоров’я Кременчука та оновлення їх матеріально-технічної бази з бюджету міста було виділено  більше 43 млн. грн. грн. За ці кошти заплановано проведення капітального ремонту приміщення для розміщення відділення спецтравми та реконструкцію приміщення для створення кардіохірургічної служби у КНМП «ЛІЛ «Кременчуцька»; реконструкції патолого-атомічного відділення у КМП «Лікарня Придніпровська»; капітального ремонту палати та зали механотерапії з оснащенням у КНМП «Лікарня відновного лікування»; капітального ремонту санвузлів поліклініки та придбання рентгенапарату, фіброгастроскопу та сучасного УЗД для дитячої лікарні; капітального ремонту з оснащенням медичним обладнанням акушерської операційної та капітального ремонту м’якої покрівлі у КНМП «Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня»;

капітального ремонту приміщень для відкриття нових амбулаторій загальної практики сімейної медицини по вул. Мічуріна, 76, В.Бойка,18 та вул. Київська, 14; реконструкцію навісу для автомобілів та заміна вікон у конференц-залі станції екстреної медичної допомоги; придбання комп’ютерної техніки для всіх закладів охорони здоров’я м. Кременчука з метою впровадження єдиної інформаційної системи.

14,6 млн. грн. державної субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій, що Кременчук отримав у 2019 році за сприяння народного депутата України Юрія Шаповалова, будуть спрямовані на:

завершення капітального ремонту терапевтичного відділення КНМП «Кременчуцька міська лікарня «Правобережна» (2, 6 млн. грн.); реконструкцію приміщень для створення кардіохірургічної служби у КНМП «ЛІЛ «Кременчуцька» ( 10 млн. грн..); оснащення медичним обладнанням кардіохірургічної служби у КНМП «ЛІЛ «Кременчуцька» ( 2 млн. грн..).

          Частину із запланованого на поточний рік вже виконано. Максим Середа зазначає, що капітально відремонтоване терапевтичне відділення КНМП «Кременчуцька міська лікарня «Правобережна» вже працює. Це сучасне відділення з різнопрофільними ліжками ефективно лікує пацієнтів у комфортних умовах. Вже придбано новий сучасний рентгенапарат для дитячої лікарні, наразі проводяться ремонти кабінетів, тож восени маленькі пацієнти зможуть проходити на ньому обстеження. Наразі  також триває реконструкція навісу для автомобілів станції екстреної медичної допомоги та інше.