Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

12 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці вирішують питання щодо залучення до роботи у лікувальних закладах міста молодих спеціалістів.

У Кременчуці вирішують питання щодо залучення до роботи у лікувальних закладах міста молодих спеціалістів.

Серпень 01, 2019

Одним із проблемних питань галузі охорони здоров’я як у  Кременчуці, так і по всій Україні, є недостатність кадрів.  Це не тільки лікарі, а й середній та молодший медичний персонал. Дається взнаки низька заробітна плата. Якщо на первинній ланці питання фінансового забезпечення медиків на державному рівні вирішене, то на вторинній  до цих пір залишається неврегульованим. У  зв’язку з тим, що державних коштів не достатньо, щорічно медична галузь Кременчука більш ніж на половину дотується з бюджету міста.  Частина цих коштів йде  на покриття дефіциту з оплати праці медичним працівникам.

         За словами  начальника управління охорони здоров’я Максима Середи, щоб вирішити проблему кадрів, у місті працюють і над залученням до роботи молодих спеціалістів та лікарів-інтернів. Він говорить, що у Кременчуці щороку передбачають кошти на оплату праці лікарів-інтернів, які проходять інтернатуру у лікувальних закладах міста. Цього року близько 40 лікарів-інтернів поповнять ряди працівників  закладів охорони здоров’я Кременчука.

 Заступник міського голови Ольга Усанова підкреслює, що  міська влада працює і над вирішенням питання забезпечення житлом молодих та гостродефіцитних спеціалістів. Вона зазначає, що до кінця року, після врегулювання  всіх питань, між  тими, хто їх найбільше потребує, будуть розподілені 5 квартир, передані квартирним управлінням. Працюють  і над вирішенням питання гуртожитку для молодих спеціалістів.