Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

Ви тут: Новини >> ОСББ мають пришвидшити підготовку будинків до зими

ОСББ мають пришвидшити підготовку будинків до зими

Серпень 08, 2019

Це питання сьогодні порушили  на засіданні штабу з підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років. Як зазначали на штабі підготовка до опалювального періоду у Кременчуці проводиться відповідно до раніше затверджених графіків. Про те, будинки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів готові лише 16%. За словами представника теплової інспекції Кременчуцької філії АТ «Полтаваобленерго» Али Одіної, із 170 будинків ОСББ, які обслуговує їх підприємство, пред’явили теплові вузли лише 31.  Крім того, за її словами,  34 ОСББ взяли технічні умови на встановлення індивідуальних теплових пунктів, 10 з них вже встановлено, але пред’явлено тепловій інспекції лише 1.

  Заступник міського голови Валерій Декусар зазначив, що ОСББ та ЖБК завжди здають паспорти готовності ближче до початку опалювального періоду. В той же час він звернув увагу департаменту житлово-комунального господарства на необхідність провести роботу з головами об’єднань співвласників  багатоквартирних будинків щодо посилення роботи з підготовки їх житлового фонду до опалювального періоду.