Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці презентували унікальне телекомунікаційне обладнання для передачі медичних даних

У Кременчуці презентували унікальне телекомунікаційне обладнання для передачі медичних даних

Серпень 20, 2019

Сьогодні у лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька»  було презентовано унікальне  телекомунікаційне обладнання для передачі  на відстань медичних даних експертної якості. Суперсучасне обладнання американської фірми «Polycom» продемонстрував  міському голові Віталію Малецькому та керівникам лікувальних закладів Кременчука начальник відділу медицини катастроф та мобілізаційної роботи Департаменту охорони здоров’я  Полтавської обласної державної адміністрації Володимир Мохначов.

 За допомогою такої сучасної техніки лікарі зможуть проводити пацієнтам віддалені консультації і дослідження з висококваліфікованими спеціалістами не тільки обласного та державного, а й міжнародного рівнів.
Обладнання для телемедицини включає в себе системи для відеоконференцзв'язку, що дозволяє робити повну віддалену діагностику, прискорити передачу інформації про результати обстежень між різними спеціалізованими клініками без транспортування хворого (особливо в критичних випадках), проводити  дистанційні (телемедичні) консультації вузькими спеціалістами в територіально віддалених медичних установах,  лікарські консиліуми  з фахівцями лікувальних установ незалежно від місця їх розташування, зменшити  термінів обстеження пацієнтів.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що таке обладнання безумовно має бути у лікарнях госпітальних округів, щоб жителі територіальних громад мали можливість швидко отримати їм необхідну медичну консультацію. На думку керівника міста, питання про виділення коштів для придбання такого обладнання необхідно піднімати перед Полтавської обласною радою.  « В обласному бюджеті мають бути передбачені кошти на закупівлю сучасного телемедичного обладнання для кожного з госпітальних округів», - наголошує Віталій Малецький.

Фотогалерея