Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Щодо відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, витрат на лікування та придбання ліків

Щодо відшкодування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, витрат на лікування та придбання ліків

Серпень 21, 2019

НАКАЗОМ МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ № 1211 26.07.2017 ПЕРЕДБАЧЕНО ВІДШКОДУВАННЯ ГРОМАДЯНАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ ВИТРАТ НА ЛІКУВАННЯ У ЗАКЛАДАХ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ, ПРИДБАННЯ ЛІКІВ, ЩО ВІДСУТНІ В ТАКИХ ЗАКЛАДАХ, ВИРОБІВ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ПРОТЕЗІВ, КРІМ ЗУБНОГО ПРОТЕЗУВАННЯ ДОРОГОЦІННИМИ МЕТАЛАМИ ТА МЕТАЛОКЕРАМІКОЮ.

Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем цієї бюджетної програми є Мінсоцполітики.

Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня є Фонд соціального захисту інвалідів, одержувачами бюджетних коштів - всеукраїнські громадські об’єднання осіб з інвалідністю, статутна діяльність яких спрямовується на соціальний захист постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

В місті Кременчуці зареєстрована та діє міськрайонна громадська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України» (м. Кременчук, проспект Свободи, 80).

Постраждалий громадянин особисто або через законного представника чи уповноважену особу, подає громадському об’єднанню заяву для відшкодування витрат на лікування, до якої додаються:

копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу;

копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

копія посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи;

документи, що підтверджують оплату витрат, пов’язаних з лікуванням у закладах охорони здоров’я на території України, придбанням ліків, що відсутні в таких закладах, виробів медичного призначення, протезів, крім зубного протезування дорогоцінними металами та металокерамікою.

Подані документи розглядаються робочою групою протягом 10 календарних днів з дня їх надходження від громадських об’єднань.

Фонд, протягом 2 робочих днів після надходження коштів від Мінсоцполітики,перераховує такі кошти на рахунки громадського об’єднання.

Сума відшкодування витрат на лікування не може перевищувати 40 розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, встановленого на 01 січня року, в якому робочою групою прийнято рішення про відшкодування витрат на лікування.

Постраждалі громадяни мають право звертатися із заявами для отримання відшкодування витрат на лікування протягом року після закінчення стаціонарного лікування.

За більш детальнішою інформацією можна звертатися за місцем реєстрації до управлінь соціального захисту населення:

по Автозаводському району: проспект Свободи, 66 каб. 16, тел.758680.

по Крюківському району: вул. І.Приходька, 90 каб.109 тел. 62335.