Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

9 °C

Ви тут: Новини >> Найближчим часом Кременчук отримає перші комунальні автобуси

Найближчим часом Кременчук отримає перші комунальні автобуси

Серпень 27, 2019

 23 серпня 2019 року виконавчий комітет Кременчуцької міської ради  прийняв рішення «Про перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених в місцевому бюджеті м. Кременчука на 2019 рік».

Як повідомив на засіданні виконкому міський голова Віталій Малецький, за рахунок стабільності гривні Кременчук має певну економію коштів ( близько 3,4 млн. грн.. ), передбачених на виконання місцевих гарантій по кредиту ЄБРР на  фінансування програми «Утримання та розвиток наземного електротранспорту». Вони  будуть спрямовані на  фінансування заходів  програми розвитку міського комунального пасажирського автомобільного транспорту    м. Кременчука на 2019-2025 роки, зокрема: придбання комунальних автобусів.

Цього року Кременчук планує придбати 10  автобусів для покращення роботи  пасажирського транспорту  та забезпечення перевезення пільгових категорій населення, в тому числі і на Раківку.