Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Із цього року Кременчуцький льотний коледж готуватиме фахівців для авіації Міністерства внутрішніх справ України

Із цього року Кременчуцький льотний коледж готуватиме фахівців для авіації Міністерства внутрішніх справ України

Вересень 02, 2019

2 вересня пролунав символічний Перший дзвоник для курсантів і студентів  Кременчуцького льотного коледжу,  який відтепер готуватиме фахівців для авіації підрозділів Міністерства внутрішніх справ України.

Участь в урочистих заходах присвячених цій події,  взяли міський голова Віталій Малецький, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ, полковник поліції Дмитро Швець, начальник управління координації та діяльності авіації Міністерства внутрішніх справ України Олексій Мозуляка, директор Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Володимир Головенський, начальник управління координації та діяльності авіації  МВС України Олександр Кашуба, представники правоохоронних органів міста, в/ч 3059, студенти та курсанти, викладачі навчальної установи, батьки студентів.  

Із новим етапом діяльності одного з найкращих навчальних закладів Кременчука, який є відомим далеко за межами України, привітав міський голова Віталій Малецький. Керівник міста підкреслив, що Кременчуцький льотний коледж є візитівкою нашого міста та його великою гордістю. В галузі підготовки вертолітних кадрів йому взагалі немає рівних. Віталій Малецький зазначив, що з цього року перед  навчальним закладом відкриваються нові можливості, адже він став філією одного з найстаріших і найкращих ВУЗів України - Харківського  університету  внутрішніх справ.  Керівник міста також зазначив, що  підпорядкування Міністерству внутрішніх справ дозволить вузу не тільки збільшити держзамовлення, а й значно покращити матеріально-технічну базу навчального закладу, вийти на новий рівень підготовки авіаційно-технічних кадрів.

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ, полковник поліції Дмитро Швець привітав курсантів і студентів, викладачів  льотного коледжу з початком нового навчального року. Він зазначив, що впевнений у тому, що Кременчуцький льотний коледж впорається із новими завданнями, поставленим перед ним Міністерством внутрішніх справ, урядом і державою.

Символічний студентський квиток було вручено першій за історію Кременчуцького льотного коледжу курсантці-пілотессі Кристині Сухоставець та символічного ключа  до знань курсанту навчального закладу.

На сьогоднішній день в Кременчуцькому льотному коледжі Харківського  університету  внутрішніх справ навчається 552 курсанти, 198 студентів, їх підготовкою займаються 99 викладачів і педагогів.

Директор Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Володимир Головенський зазначає, завдяки тому що навчальний заклад відтепер підпорядковується Міністерству внутрішніх справ України, вуз отримає 2 нових сучасних вертольоти, нові комп’ютери,  проведено також ремонти гуртожитків  тощо.  Крім того,  на 1/3 збільшено держзамовлення Кременчуцького льотного коледжу – до 197 студентів (  177 з них на льотно-технічні спеціальності).

 

 

 

Фотогалерея