Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

12 °C

Ви тут: Новини >> Цього року у комунальних позаміських таборах відпочинку ДЗОВ «Зоряний» та СОК «Супутник» було оздоровлено більше 2000 дітей

Цього року у комунальних позаміських таборах відпочинку ДЗОВ «Зоряний» та СОК «Супутник» було оздоровлено більше 2000 дітей

Вересень 06, 2019

У Кременчуці приділяється велика увага літньому оздоровленню дітей. Щороку з бюджету міста виділяються кошти для покращення матеріально-технічної бази комунальних  позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, створення у них більш комфортних умов для відпочинку дітей.

За інформацією  адміністрації ДЗОВ «Зоряний», 2019 рік став рекордним для комунальних  таборів відпочинку по кількості оздоровлених дітей та проведених яскравих і цікавих заходів. Всього цього року у двох дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, які утримуються за рахунок коштів міського бюджету, було оздоровлено  2016 дітей, що стало рекордом для дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області.   За 4 оздоровчі зміни у ДЗОВ «Зоряний» було оздоровлено 1440 дітей, а у філії СОК «Супутник» за 3 зміни – 576 дітей.

Завдяки проведеним ремонтам у СОК «Супутник» було створено умови для відпочинку та оздоровлення дітей з обмеженими фізичними можливостями. Це великий крок вперед з впровадженням програми інклюзивного відпочинку, адже дітям з особливими потребами було надано можливість відпочивати у таборі разом із іншими дітьми. 46 особливих дітей цього року мали можливість долучитися до цікавинок арт-терапії, відвідати майстер-класи Львівської майстерні шоколаду, здійснити прогулянки з поні.

 Також цього літа на базі філії СОК «Супутник» вперше таборувався військово-спортивний табір юних десантників та миротворців «Захисники миру», у якому взяли участь 58 осіб. Програмою табору було передбачено військову, спортивну, фізичну підготовку, самозахист, стрільбу з пневматичної та лазерної зброї, парашутно-десантну підготовку.

Оздоровчі зміни у СОК «Супутник» не завершилися, наразі там відпочивають люди поважного віку – пенсіонери, інваліди, активісти ветеранського руху та інші пільгові категорії громадян недитячого віку.

 

Фотогалерея