Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

Ви тут: Новини >> З нагоди Дня миру у сквері «Ім. Олега Бабаєва» проведуть майстер-клас індонезійського танцю

З нагоди Дня миру у сквері «Ім. Олега Бабаєва» проведуть майстер-клас індонезійського танцю

Вересень 10, 2019

Щороку у всьому світі, 21 вересня,   починаючи з 2002 року, коли на Генеральній Асамблеї ООН була прийнята відповідна резолюція  відзначається  День миру. Це день  відмови від насильства і припинення вогню в усіх куточках Землі. День миру в Україні встановлений Указом Президента  від 5 лютого 2002 року «Про День миру».

Варто зазначити, що Кременчук – єдине місто в Україні, де у 2010 році  завдяки Уряду Республіки Індонезія та  Посольству Республіки Індонезія в Україні  було встановлено Гонг Миру  у парку з символічною назвою -  парк «Миру».  Вже стало доброю традицією, що представники Посольства Республіки Індонезія в Україні щороку приїжджають до нашого міста на святкування Дня миру. Цього року вони підготували для кременчужан та гостей міста черговий приємний сюрприз – 21 вересня о 16.00 проведуть  майстер-клас  з індонезійського танцю у сквері «Ім. Олега Бабаєва».